Як допомогти курцю
Процес припинення куріння може бути тривалим та непростим. Якщо поряд є близька людина, яка готова підтримати та допомогти, вірогідність досягти успіху значно зростає.
Як допомогти курцю?

Куріння – це залежність. Якщо ця залежність сильна, подолати її досить складно. Коли людина приймає рішення кинути курити, це зовсім не означає, що одразу зникнуть усі думки про сигарети, а процес пройде швидко й безболісно. У переважній більшості випадків доводиться робити більше однієї спроби, щоб досягти успіху. 

Якщо поряд є близька людина, яка готова підтримати та допомогти у цьому, вірогідність досягти успіху значно підвищується. Саме тому члени родини, друзі, родичі можуть зіграти важливу роль у процесі відмови від куріння та допомогти кинути курити назавжди. 

Якщо курить хтось із твоїх рідних або близьких і ти бажаєш допомогти цій людині позбутися тютюнової залежності, тобі варто підготуватися до цього процесу та зрозуміти, що варто зробити.  

Окремий підхід варто застосовувати, коли курить підліток. У цьому випадку тобі варто зрозуміти особливості куріння у підлітковому віці, а також виважено підійти до процесу надання допомоги.

Допоможіть нам
покращити цей сервіс
Чи знайшли ви все необхідне? Маєте ідеї щодо поліпшень? Ваша думка має велике значення!