Причини кинути
Причина кинути курити для кожного своя. Подумай і обери ту причину, яка важлива для тебе. Нехай вона стане гарною мотивацією для того, аби пройти шлях відмови до кінця і кинути курити назавжди.
Переваги відмови для родини

Коли ти кинеш курити, ти зробиш величезну послугу своїй родині та друзям. Адже від тютюнового диму страждаєш не лише ти, як курець, але й усі, хто тебе оточує. Вторинний тютюновий дим (дим, який видихається курцем та виділяється із запаленої сигарети) містить ті ж самі отруйні речовини, які ти вдихаєш, коли куриш.

У дорослих цей дим спричиняє серцево-судинні та респіраторні захворювання (включно з ішемічною хворобою серця та раком легень). У немовлят може спричинити раптову смерть, у дітей – астму та хвороби органів дихання, захворювання вух, онкологічні захворювання, серцеві хвороби, діабет 2-го типу, у вагітних жінок - передчасні пологи та народження дитини з малою вагою тіла. 

Запам’ятай, безпечного рівня впливу вторинного тютюнового диму не існує! Будь-яка доза цього диму є шкідливою.

Навіть якщо ти не куриш у квартирі та в присутності дітей, з тобою лишається запах тютюнового диму, а отруйні речовини, які містяться у ньому, всотуються у твоє волосся, одяг, пальці рук.

Батьки, що курять, подають поганий приклад своїм дітям, змінюють їхні уявлення про соціальну прийнятність куріння. Науково доведено, що діти та підлітки з родин, де хоча б один із батьків вживає тютюнові вироби, мають у сім разів! більші шанси почати курити.

Коли ти припиниш курити, твоя родина зможе пишатися тобою. Ти доведеш не лише собі, а й близькім, що ти – сильна особистість і що ти дійсно їх любиш, адже піклуєшся про їхнє здоров’я. Окрім того, відмовившись від куріння, ти маєш усі шанси прожити довше, тож зможеш більше часу провести зі своєю родиною.