Причини кинути
Причина кинути курити для кожного своя. Подумай і обери ту причину, яка важлива для тебе. Нехай вона стане гарною мотивацією для того, аби пройти шлях відмови до кінця і кинути курити назавжди.
Причини кинути

Причини кинути курити можуть бути у кожного свої. Для того, щоб знайти власну мотивацію кинути курити, варто розібратися, які причини є пріоритетними саме для тебе. Рекомендуємо подумати над цим та виписати важливі для тебе причини на окремому листочку. Його можна прикріпити десь на видному місці або покласти туди, де ти зазвичай зберігаєш сигарети. Тоді кожного разу, коли ти потягнешся за сигаретою, цей список буде тобі нагадувати про обіцянку кинути курити.

Для більшості людей основними причинами кинути курити є:
Іншими вагомими причинами кинути курити можуть бути:
Зовнішній вигляд.
Нікотин негативно впливає на шкіру, не дозволяючи їй нормально «дихати», від чого вона стає більш сухою і набуває сірувато-жовтуватого кольору. Через надмірну сухість шкіри навколо очей та рота швидше з’являються зморшки. Волосся стає більш ламким та сухим. А ще від куріння жовтіють зуби та кінчики пальців. Загалом, зовнішній вигляд людини погіршується. До речі, це було чітко прослідковано на парах близнюків, один/ одна з яких курить, а інший/ інша – ні.
Фізична форма.
Курці, як правило, мають значно гіршу фізичну форму, ніж некурці. Для них складніше займатися фізичними вправами, вони менш витривалі тощо.
Запах.
Після того, як ти кинув, від тебе не буде запаху тютюнового диму – дихання стане чистішим, волосся, одяг та пальці не смердітимуть димом. 
Смакові відчуття.
Після відмови від куріння значно покращуються відчуття смаку та запаху, що робить життя яскравішим та насиченішим. Покращується апетит.
Турбота про майбутню дитину (для вагітних жінок).
Науково доведено, якщо жінка курить під час вагітності, у неї є значно вищі ризики передчасних пологів, що може мати негативні наслідки для дитини.
Стиль життя.
Насправді, бути курцем – незручно, адже курити можна не скрізь і не завжди. Часто доводиться стримувати свої бажання, особливо у громадських місцях.
Контроль над своїм життям.
Кинути курити – це виклик. Якщо ти поставиш собі за мету кинути і зробиш це, то будеш цілком заслужено собою пишатися. Цей успіх додасть віри у свої сили та мотивуватиме до досягнення нових цілей.

А якими є твої причини кинути курити? Подумай над цим, адже відповідь на це питання буде твоїм дороговказом на шляху відмови від куріння.

Допоможіть нам
покращити цей сервіс
Чи знайшли ви все необхідне? Маєте ідеї щодо поліпшень? Ваша думка має велике значення!