Причини кинути
Причина кинути курити для кожного своя. Подумай і обери ту причину, яка важлива для тебе. Нехай вона стане гарною мотивацією для того, аби пройти шлях відмови до кінця і кинути курити назавжди.
Фінансові переваги

Куріння – досить дороге «задоволення». Часто люди не замислюються над тим, скільки грошей вони витрачають на «тютюновий дим». Пропонуємо підрахувати. Якщо ти за день викурюєш пачку сигарет вартістю, скажімо, 70 гривень, це означає що ти витрачаєш на сигарети близько 25 550 грн. на рік! 

Скільки куріння коштує для тебе? Ти можеш скористатися калькулятором, щоб це з’ясувати. Просто введи кількість сигарет, яку ти викурюєш на день, кількість сигарет у пачці та її вартість, а також зазнач стаж куріння.

Подумай, що б ти міг/ могла придбати за ці кошти та як інакше міг/ могла би їх використати. Це може стати для тебе ще однією причиною кинути курити.
Також пропонуємо подумати про таку перспективу: витрачати гроші (або частину грошей) з тих, що ти зазвичай витрачав(-ла) на сигарети, на якісь приємності, на своєрідний “приз” за те, що залишаєшься вільним/ вільною від куріння!