Політика конфіденційності

Ваша конфіденційність має величезне значення для нас. У "Я кидаю курити" ми вдячні за вашу довіру та зобов'язуємося зберігати конфіденційність і безпеку вашої особистої інформації.

Яку інформацію ми збираємо

Ми збираємо інформацію, яка допомагає нам зрозуміти потреби наших клієнтів, а також надати їм максимально якісні послуги. Це включає в себе:

 1. Особисту інформацію: якщо клієнти приймають рішення взаємодіяти з нами через форми зворотнього зв'язку чи реєстраційні форми, ми отримуємо їх ім'я, адресу електронної пошти та інші контактні дані.

 2. Технічну інформацію: ми можемо автоматично збирати інформацію про обладнання наших клієнтів та їх програмне забезпечення, включаючи IP-адресу, тип браузера, оператора мережі, час доступу та здійснених переходів на нашому веб-сайті.

 3. Іншу інформацію: ми можемо збирати іншу інформацію, яка допомагає нам розуміти, як наші клієнти використовують цей веб-сайт, наприклад, сторінки, які вони переглядають, час, який вони проводять на нашому сайті, та інші дії, які вони виконують під час візиту.

Уся інформація, внесена клієнтами, зберігається у базі даних, до якої мають доступ тільки експерти та консультанти сервісу. Інформація не передається жодним третім особам та не використовується у жодних інших цілях, окрім як на виконання завдань цього сервісу – надання допомоги клієнтам, які хочуть кинути курити.

Ця інформація, як правило, збирається в узагальненому вигляді та допомагає нам вдосконалювати якість наших послуг, адаптувати зміст до індивідуального смаку клієнтів та надавати їм кращі послуги на нашому веб-сайті.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо збору чи використання вашої інформації, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди тут, щоб відповісти на ваші питання та забезпечити конфіденційність під час відвідування нашого веб-сайту.

Як ми використовуємо інформацію

Інформація про клієнтів є ключем до того, щоб забезпечити їм найкращий сервіс та персоналізований досвід нашого веб-сайту. Тому ми використовуємо зібрані дані для: 

 • покращення наших послуг: розуміючи потреби та вподобання клієнтів, ми можемо адаптувати наш контент та послуги, роблячи їх більш корисними та цікавими;

 • підтримки зв’язку з клієнтами: ми можемо використовувати контактну інформацію клієнтів, щоб надсилати їм корисні матеріали, новини, оновлення та іншу інформацію, яка може бути корисною на їх шляху відмови від куріння;

 • забезпечення підтримки: якщо клієнти звертаються до нас з питаннями чи проблемами, ми використовуємо зібрані дані, щоб надати їм відповіді та підтримку, якої вони потребують; 

 • аналізу та вдосконалення: ми можемо використовувати аналітичні інструменти для аналізу взаємодії клієнтів з нашим веб-сайтом, щоб розуміти, як вони використовують наші послуги та як ми можемо ці послуги покращити.

Разом з тим, хочемо ще раз запевнити, що конфіденційність наших клієнтів є нашим пріоритетом, і ми робимо все можливе для того, щоб забезпечити безпеку та захист вашої інформації.

Безпека і збереження інформації

Ми докладаємо значних зусиль для того, щоб захистити дані наших клієнтів, зокрема, ми використовуємо захисні технології та процедури, щоб захистити особисті дані від несанкціонованого доступу та використання. Наші сервери захищені від злому, а доступ до інформації мають лише співробітники, які повинні мати доступ до цієї інформації для здійснення своїх службових обов'язків.

Ми також надаємо нашим клієнтам можливість вибирати надійний пароль та регулярно його змінювати для забезпечення додаткової безпеки облікового запису на нашому веб-сайті.

Зміни в політиці конфіденційності

Ми можемо час від часу оновлювати цю політику конфіденційності, щоб відобразити зміни в наших практиках збереження конфіденційності та відповідності українському законодавству. Кожна оновлена версія політики конфіденційності набуває чинності з моменту її публікації на нашому веб-сайті. Будь ласка, періодично перевіряйте цю сторінку, щоб бути в курсі останніх оновлень.Продовжуючи використовувати наш веб-сайт після опублікування змін у політиці конфіденційності, ви підтверджуєте свою згоду з цими змінами.

Прийняття умов

Коли ви реєструєтеся та/ або користуєтеся   цим сервісом, ви

 • приймаєте умови роботи з ним,

 • даєте згоду на обробку ваших персональних даних та

 • зобов’язуєтеся дотримуватися правил поведінки на сайті (описані нижче).

Правила користування сервісом

Усі клієнти мають дотримуватися певних правил користування сервісом:

 • проявляти взаємоповагу та толерантність по відношенню до інших користувачів та консультантів сервісу;

 • при спілкуванні та листуванні із консультантами не використовувати нецензурну лексику;

 • при реєстрації у реєстраційній формі вказувати про себе правдиву та достовірну інформацію;

 • у випадку застосування у процесі припинення куріння медичних препаратів*, про які йдеться у розділах «Медикаментозна допомога» та «Після відмови від куріння» — «Синдром відміни», проконсультуватися з лікарем; у випадку погіршення самопочуття – негайно звернутися до лікаря;

 • докладати зусиль для того, щоб кинути курити.

* Інформація щодо медичних препаратів, представлена на цьому сайті, не є рекламою жодного із них та надана виключно в ознайомчих цілях. Закликаємо вас не займатися самолікуванням та проконсультуватися з вашим лікарем. Розробники, донори та партнери сервісу не несуть жодної відповідальності за необдумане та самочинне використання медичних препаратів для подолання тютюнової залежності.

Припинення користування сервісом

Клієнт може припинити свою реєстрацію на сервісі (видалити свій аккаунт), написавши про це у службу підтримки сервісу на електронну адресу: [email protected].

Якщо у вас є будь-які питання щодо нашої політики конфіденційності або як ми використовуємо вашу інформацію, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою: [email protected].

Дякуємо за відвідування Сервісу "Я кидаю курити!", а також за вашу довіру та розуміння. Ми завжди готові допомогти вам на вашому шляху до здорового та щасливого життя без тютюну.

Допоможіть нам
покращити цей сервіс
Чи знайшли ви все необхідне? Маєте ідеї щодо поліпшень? Ваша думка має велике значення!