Як кинути курити?
Кинути курити може кожен. Однак для цього потрібно докласти певних зусиль та гарно підготуватися. Тоді суттєво зростають шанси на успіх.
Як кинути курити?

Відповідно до результатів досліджень, дві третини українців, які курять, робили у своєму житті хоча б одну серйозну спробу кинути. Ще стільки ж - бажають позбутися тютюнової залежності. Однак, часто на заваді стають хибні уявлення про процес припинення куріння та страх зазнати невдачі.

Про що варто знати:
Кинути курити може кожен

Незалежно від віку, стану здоров’я чи стажу куріння. Навіть якщо ти є затятим курцем (наприклад, куриш понад 30 років), це не є перешкодою. Просто тобі доведеться докласти трохи більше зусиль.

Припинення куріння – це процес.

Процес, який складається з кількох етапів. Звісно, деякі люди можуть кинути курити швидко, але таких небагато. Як правило, це займає деякий час та потребує певних зусиль.

Лише невеликий відсоток людей може кинути курити з першої спроби

Більшості людей потрібно декілька спроб. У цьому немає абсолютно нічого страшного, адже в процесі ти напрацьовуєш досвід, який допоможе тобі при наступній спробі.

Якщо ти підготуєшся до процесу відмови від куріння, то твої шанси на успіх суттєво збільшаться. Розроби власний план припинення куріння та кидай свідомо.

Рекомендуємо тобі зареєструватися на сайті та пройти декілька тестів, щоб оцінити причини залежності від тютюнокуріння, рівень фізичної залежності від нікотину та готовність кинути курити. Заповни особисту анкету і отримай онлайн супровід у процесі відмови.

Також ти можеш ознайомитися із загальними порадами для припинення куріння.

Допоможіть нам
покращити цей сервіс
Чи знайшли ви все необхідне? Маєте ідеї щодо поліпшень? Ваша думка має велике значення!