Вітаємо! Ви зробили перший і важливий крок на шляху припинення куріння, зайшовши на цей сайт. Повірте, кинути курити — одне із кращих рішень у вашому житті!

Відповідно до результатів досліджень, дві третини українців, які курять, робили у своєму житті хоча б одну серйозну спробу кинути курити, ще стільки ж бажають позбутися тютюнової залежності. Однак, часто на заваді стають хибні уявлення про процес припинення куріння та страх зазнати невдачі.

Про що варто знати:

  • Кинути курити може кожен незалежно від віку, стану здоров’я чи стажу куріння. Навіть якщо ви є затятим курцем (наприклад, курите понад 30 років), це не є перешкодою. Просто вам доведеться докласти трохи більше зусиль.
  • Припинення куріння – це процес, який складається з декількох етапів. Звісно, деякі люди можуть кинути курити одразу, але таких небагато. Як правило, це займає деякий час та потребуватиме певних зусиль.
  • Лише невеликий відсоток людей може кинути курити з першої спроби – більшості людей потрібно декілька спроб. У цьому немає абсолютно нічого страшного, адже в процесі ви напрацьовуєте досвід, який вам допоможе при наступній спробі.

Припинення куріння може бути тривалим процесом та зайняти декілька місяців. Однак, якщо ви підготуєтеся до нього, то ваші шанси на успіх суттєво збільшаться. Розробіть власний план припинення куріння та оберіть метод відмови від куріння, який є найкращим саме для вас.

Рекомендуємо вам зареєструватися та пройти декілька тестів, щоб оцінити причини залежності від тютюнокуріння, рівень фізичної залежності від нікотину та готовність кинути курити.

Ви завжди можете звернутися до наших консультантів, подзвонивши на “гарячу” лінію, або задавши запитання он-лайн. Вони з радістю порадять вам ефективні методи відмови від куріння.

Також можете ознайомитися із загальними порадами для припинення куріння.