«Гаряча» лінія – телефонний сервіс для людей, які хочуть позбутися тютюнової залежності. Вона працює, щоб допомоги вам кинути курити, незалежно від того, на якому етапі відмови від куріння ви зараз перебуваєте.

Для того, щоб отримати безкоштовну професійну консультацію, ви можете зателефонувати на безкоштовний номер 0-800-50-55-60.

Наші фахівці радо проконсультують вас з питань відмови від куріння, допоможуть оцінити рівень вашої залежності та виявити причини, які спонукають вас курити, спільно з вами розроблять індивідуальний план припинення куріння та нададуть рекомендації, як краще впоратися з синдромом відміни («ломкою»).

Наша «гаряча» телефонна лінія:

  • безкоштовна для усіх дзвінків зі стаціонарних та мобільних телефонів з території України;
  • забезпечує клієнтам конфіденційність – інформація, яку ви надаєте про себе, надійно зберігається та використовується виключно для того, аби надати вам якісну допомогу;
  • укомплектована професійними та дружніми консультантами, які завжди готові допомогти вам;
  • працює з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю (також ви можете замовити дзвінок від консультанта на зручний для вас день та час).

Якщо ви вже готові кинути курити або лише задумуєтесь над цим, маєте «синдром відміни» або неуспішний досвід припинення куріння, бажаєте допомогти близькій людині, без вагань телефонуйте або замовляйте дзвінок, і консультант обов’язково вам перетелефонує.